مشاوره راه اندازی کسب و کار

مشاوره کسب‌وکار و کارآفرینی

ما بر این باوریم یک مربی کارآفرینی می­‌تواند حرکت در مسیر سخت کارآفرینی را برای شما آسان‌­تر کند چون او مسیر را می شناسد و راهنمایی‌های لازم را در زمان مناسب ارائه می کند. هدف این مجموعه همراهی شما در سفر کارآفرینی با ارائه خدمات مشاوره کارآفرینی و مشاوره کسب و کار است. سالها تجربه  ما در امراجرا و مشاوره نشان می دهد که عدم وجود مراکز مشاوره جامع کارآفرینی یکی از دلایل عدم موفقیت کسب و کارهای کوچک و متوسط است. اغلب مراکز مشاوره برای سازمان ها و شرکت های بزرگ طراحی شده اند و خدمات آنها برای کارآفرینان کسب و کارهای کوچک و متوسط قابل استفاده نیست.  ولی ما در این مرکز مشاوره با هدف ارائه راهکار جامع برای کارآفرینان  که با حداقل هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن برنامه ریزی شده است تا برای کارآفرینان بتوانیم خدمات مورد نیاز شان را با اطمینان از کیفیت و هزینه آن ارائه نماییم.

مراحل راه اندازی یک کسب و کار

این کلنیک برای راه اندازی یک کسب و کار چهار مرحله اساسی که برای ایجاد هر نوع کسب و کاری ضروری و لازم میباشد پیشنهاد می نماید وبسته به اینکه شما در چه مرحله ای از کسب و کار خود باشید راهکارهای لازم وهمراهی های لازم را با شما تا مرحله نهایی شاری انجام میدهد.. ظمنا باور داریم یک کارآفرین برای راه اندازی کسب و کار مورد نظرش بایستی این چهار مرحله را طی کند. ما در هر یک از این مراحل خدمات ارزنده ای را برای کارآفرینان ارائه می کنیم.

 

1-کسب آمادگی

کسب آمادگی اولین گام در راه کارآفرینی است. باید قبل از شروع خود را برای یک صعود موفقیت آمیز آماده کنیم. در این مرحله بایستی شناخت کاملی از توانمندی ها و کاستی های خود بدست آوریم.

2-تشخیص فرصت

تشخیص فرصت یعنی از بین تمام فرصت های پیرامونمان یک فرصت متناسب با علایق، صلاحیت و منابع خودمان انتخاب کنیم که چشم انداز بازارش هم خوب باشد.

3-راه اندازی کسب و کار

استفاده بهینه از تمام منابع برای اجرایی کردن یک فرصت خوب و پرهیز از دوباره کاری گام مهم دیگری است که یک کارآفرین باید به درستی بردارد تا به موفقیت نزدیک تر شود.

4-بهره برداری

اکنون کسب و کار ما به ثمر نشسته است. کارآفرین بایستی مراقبت از یک نوپا را بیاموزد و تلاش نماید هر روز آن را توسعه دهد تا مبادا دچار مشکل شود و آسیب ببیند